Instalacje gazowe

Typy instalacji gazowych (Generacje)

  • Generacja I – instalacja mieszalnikowa (podciśnieniowa).
  • Generacja II – instalacja mieszalnikowa  z elektroniczną regulacją.
  • Generacja III – instalacja z wtryskiem jednopunktowym gazu w fazie lotnej.
  • Generacja IV – instalacja sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej.
  • Generacja V – instalacja wtrysku sekwencyjnego gazu w fazie ciekłej.

GWARANCJA 8 LAT

Możliwość przedłużenia gwarancji do 8 LAT na montowane przez nas instalacje! Dzięki naszemu doświadczeniu możesz być spokojny przez cały okres użytkowania naszej instalacji. Dodatkowo każdorazowo przed montażem przeprowadzamy profesjonalną diagnostykę pojazdu!

Od 2002 roku nasza firma zajmuje się montażem samochodowych instalacji LPG. Wieloletnia działalność w branży oraz ilość przebytych szkoleń i udział w licznych forach gazowych, zaowocowała dużą wiedzą w zakresie modyfikacji jednostek napędowych na zasilanie alternatywne.

Choć na naszym rynku jest wiele firm montujących instalacje, tylko niewielki ich procent potrafi zaoferować odpowiednią wiedzę i jakość, a także profesjonalne podejście do klienta. Wykonujemy montaże (ale również modyfikacje i naprawy już zamontowanych instalacji) klientów przybywających z różnych mniej lub bardziej oddalonych miejsc w Polsce, a nawet zagranicy.

Jesteśmy warsztatem rekomendowanym STAG, mamy zapewnione wsparcie najlepszych techników instalacji LPG w Polsce.

Współpracujemy z wieloma firmami, z którymi dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, co owocuje że nie boimy się nawet największych wyzwań w branży LPG.