O firmie

Od 2002 roku nasza firma zajmuje się montażem samochodowych instalacji LPG. Wieloletnia działalność w branży oraz ilość przebytych szkoleń i udział w licznych forach gazowych, zaowocowała dużą wiedzą w zakresie modyfikacji jednostek napędowych na zasilanie alternatywne.

hala1

Choć na naszym rynku jest wiele firm montujących instalacje, tylko niewielki ich procent potrafi zaoferować odpowiednią wiedzę i jakość, a także profesjonalne podejście do klienta. Wykonujemy montaże (ale również modyfikacje i naprawy już zamontowanych instalacji) klientów przybywających z różnych mniej lub bardziej oddalonych miejsc w Polsce, a nawet zagranicy.

Jesteśmy warsztatem rekomendowanym STAG, mamy zapewnione wsparcie najlepszych techników instalacji LPG w Polsce.

Współpracujemy z wieloma firmami, z którymi dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, co owocuje że nie boimy się nawet największych wyzwań w branży LPG.

GWARANCJA 8 LAT

Możliwość przedłużenia gwarancji do 8 LAT na montowane przez nas instalacje! Dzięki naszemu doświadczeniu możesz być spokojny przez cały okres użytkowania naszej instalacji. Dodatkowo każdorazowo przed montażem przeprowadzamy profesjonalną diagnostykę pojazdu!